Люлин – град накрай града: Разговор...

На 19 юни от 19:00 ч. в Бар Сцена, Топлоцентрала (ул....

Нептунова вечер – Царството на Нептун...

На 21 юни Царево ще се превърне в сцена на вълшебно...

Бербатов започва бизнес с мебели

отпечатай новината

23.10.2013 15:00 | Видян 2557 пъти

Бербатов започва бизнес с мебели

Димитър Бербатов е на път да стане мебелист. Футболната звезда планира да отвори свой салон за обзавеждане. Играчът на „Фулъм" от години е запален по вътрешния дизайн, а отдавнашна мечта му е да отвори шоурум за обзавеждане, пише Монитор.

Запознати издадоха, че Бербо ще задвижи този проект в съвсем близко бъдеще, но с него главно ще е ангажирана майка му Маргарита. Тя имала усет към селекцията на мебели и ще подсигури за бъдещия им шоурум най-доброто. Нюха към обзавеждането футболистът наследил именно от нея.

В дома му повечето интериорни решения са на самия Бербатов. Половинката му Елена също имала свои виждания, но винаги се съобразявала с мнението на бъдещия мебелист. Детските стаи на дъщерите му Деа и Елиа също са проектирани от нападателя на „Фулъм".

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !