НАЙ-НОВИ
Тарантино нарече един от най-великите...
Куентин Тарантино обича безброй стари филми, но е...
Какво да очаквате при първото си...
Първото посещение в оптика не е просто проверка на...
Оперираха спешно Тико Торес от Bon Jovi
14.09.2013 09:00 | Видян 1342 пъти

Концерт на рок групата Bon Jovi, който трябваше да се състои на 10ти в Мексико, бе отменен, тъй като барабанистът Тико Торес трябваше спешно да се подложи на операция от апендицит, оповестиха организаторите, цитирани от Франс прес, пише btvnews,bg.
Скоро ще бъде обявена нова дата за концерта, който се очакваше да бъде изнесен на стадиона "Форо Сол" в мексиканската столица.
Става въпрос за първия концерт в Латинска Америка от турнето "Because We Can" на "Бон Джоуви". Вторият концерт е планиран за петък в чилийската столица Сантяго. След това са предвидени концерти в Аржентина, Бразилия, Канада и САЩ.
Турнето "Because We Can", започнало през февруари в САЩ и продължило през май в Европа, отбелязва 30-годишнината на групата, станала известна с хитове като "It's My Life", "Livin'on a Prayer" и "You Give Love a Bad Name".
Снимка: facebook


свързани новини
Bon Jovi кръстиха новата си сцена София
Bon Jovi прекратил шоуто заради алергия
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !