Преосмислен филм ноар на ревюто Dior...

В Лос Анджелис Джонатан Андерсън пресъздава холивудската...

Елон Мъск и „Одисеята“: спорът около...

Кастингът на новата епична екранизация на The Odyssey...

Сашо Кадиев остана без гащи

отпечатай новината

29.08.2013 15:00 | Видян 2265 пъти

Сашо Кадиев остана без гащи

Апаши за дигнаха целия багаж на Александър Кадиев насред центъра на каталунската столица Барселона. Без дори да сети кога и как е станало, актьорът се разделил с всичките си лични вещи. Крадците го оставили дори без бельо, пише Уикенд.

Сашо и приятелката му Таня изкарали в Барселона прекрасна ваканция по време на лятната си отпуска. Накупили си сувенири и подаръци за близки и роднини, подредили ги в куфарите и тръгнали да се прибират за България.

На път към летището обаче, точно когато били в центъра на каталунската столица, Александър Кадиев Сашо установил, че куфарът му го няма. "Всичките ми лични вещи бяха там. Оставиха ме даже без гащи", оплака се водещият на "Преди обед".

Наред с всичкото му бельо, дрехите и козметичните му принадлежности, крадците задигнали личния му таблет и телефона му. "В началото беше истински шок. Но после осъзнах колко маловажни са материалните неща – днес са тук, утре ги няма. Вече не държа на тях, както преди", сподели още синът на Катето Евро.

Когато си дошъл в България, първото нещо, което направил, било да отиде на пазара и да си купи нови гащи. След това се обзавел и с телефон, за да държи връзка с колеги и приятели.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !