НАЙ-НОВИ
Рейчъл е първото име на Меган Маркъл:...
Меган Маркъл ще отпразнува 44-ия си рожден ден в...
“Честит рожден ден, любов!” – Ивелин...
Бившият капитан на националния отбор на България Ивелин...
Яна на Петко се занемари
16.08.2013 12:40 | Видян 4423 пъти

Всички се изненадаха от външния вид на Яна. Роклята ѝ определено беше елегантна и с много привлекателен цвят. Но останалото от танцьорката не беше в най-добрия си вид. Присъстващи на празника коментират, че Яна видимо се е занемарила.
"Принципно ако ще празнуваш рождения ден на мъжа си в заведение с ВИП гости, ще дадеш някой лев и ще си направиш прическа и грим, Яна обаче изглеждаше така сякаш сама си е направила кока, а гримът " определено липсва!", коментират гости от партито на Петко Димитров.
Някои извиниха небрежния вид на танцьорката със слуховете, че е бременна от бизнесмена. "Ако на момичето цял ден ѝ е било лошо и не се е чувствала добре поради ред причини, то надали ѝ е било до фризьори, гримьори и други такива!", изказаха мнение по-състрадателните гости в заведението


свързани новини
Петко и Яна се женят на 12-и октомври
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !