НАЙ-НОВИ
Сара Джесика Паркър и кралица Камила:...
Сара Джесика Паркър демонстрира изискано поведение при...
Мбапе – най-младият, достигнал кота 400
Килиан Мбапе записа нов исторически връх. С двата си...
Лабьоф влиза в клиника
08.08.2008 14:26 | Видян 2307 пъти | Гласували 1
Актьорът Шиа Лабьоф най-вероятно ще влезе в клиника за лечение на алкохолизъм, за да намали присъдата си за каране в нетрезво състояние.
22-годишната звезда страда от сериозни травми на ръцете и беше обвинен, че е карал пиян, след като претърпя тежка катастрофа в Холивуд в края на юли тази година.
Според разследващите друг шофьор е предизвикал катастрофата, но Лабьоф го очаква сигурна присъда за каране в нетрезво състояние, когато се яви в съда по-късно през август. Той е готов на всичко, за да смекчи присъдата си, заявиха от "New York Post".
Според вестника причината, поради която той влиза в клиника, е, защото иска да впечатли съдиите.
Говорителят на актьора, който излезе от болницата в събота, отказа да коментира изявленията в пресата и добави: "В момента сме обезпокоени най-много за ръката на Шиа.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

