НАЙ-НОВИ
Холивудската легенда Шарън Стоун...
На 68 години Шарън Стоун направи впечатляващо завръщане...
Камен Во: Монополите са паразити
22.02.2013 16:30 | Видян 1274 пъти
Не трябва да се смята, че ЧЕЗ например взима само 9 лева от всеки 100 в сметките ни, смята шоуменът. Според него това е само чистата печалба, но в разходите на дружеството са начислени заплати, пътувания, дори луксознви хотели и представителни разходи, пише Блиц.
“Затова у нас монополите са истински паразити”, каза още Воденичаров. Според него е крайно несправедливо да има средна заплата у нас от 380 лева, докато в монополите се взимат огромни за нас суми години наред.
Според него, държавата може и да дава знак към чуждите инвеститори с искането за отнемане на лиценза на ЧЕЗ, но досега тя даваше лош знак към собствените си граждани, затова те излязоха на улицата.
“Успях да се оттърва от един монополист, който ми доставяше Интернет и се включих към друга фирма и днес съм щастлив, защото плащам по-малко. Същото е и с тока-ако има къде, ще се прехвърля, но липсата на конкуренция е тотална в този сектор”, завърши Воденичаров.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
