Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Правим повече секс преди края на света

отпечатай новината

20.12.2012 13:15 | Видян 2195 пъти

Правим повече секс преди края на света

Хиляди и дори десетки хиляди хора са убедени, че на 21-и декември наистина ще дойде краят на света. National Geographic дори отброява оставащите дни до апокалипсиса. В толкова напрегната обстановка човечеството не е забравило за сексуалните си нужди.

Дори напротив. Хората признават в интернет, че тези дни много повече мислят за секс, отколкото миналата година по същото време. Според обясненията на сладострастниците очакванията за края на света ги карат да бъдат по-смели и безгрижни в помислите си.

"Ще греба от всички удоволствия с пълни шепи, защото вече няма да се притеснявам, че жената ще ме спипа в крачка. Заплахите за развод са безсмислени, защото така или иначе се разделяме на 21-и", опитва се да демонстрира чувство за хумор американецът Хортън Мич.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !