$2 млн. за вход на парти и пак не са...

Парите невинаги могат да купят всичко. Това доказва...

Секси парти в НИМ, културно ни е:...

Странно и прекалено секси парти се състоя в...

Биг Брадърът на брадърите е Лестър

отпечатай новината

17.12.2012 22:28 | Видян 4620 пъти

Биг Брадърът на брадърите е Лестър

Никола - Лестър спечели Биг Брадър Ол Старс или Брадърът на Брадърите.  Двамата приятели Найден и Лестър останаха на големия финал, както навремето в Биг Брадър 2 бяха Миро и Лео. Публиката трябваше да определи дали българин или македонец е по-достоен за победата и колата, която идва с нея. И тя каза тежката си дума. Напук на своето правителство.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !