Дара е ясна като победител от...

"Видях правилата за Евровизия. Отсега залагам, че...

Имитиращата Дара на Евровизия

Дара, която тръгна като нещо, подобно на...

Седем бона за Цветанка Ризова

отпечатай новината

19.09.2012 14:45 | Видян 3119 пъти

Седем бона за Цветанка Ризова

След драматичния си "развод" с Нова телевизия Цветанка Ризова официално пристана на най-големия конкурент на частната медия - Би Ти Ви. Бившата водеща на "На четири очи" ще прави актуално публицистично предаване, което ще се излъчва всеки ден. Очилатата журналистка ще е автор и водещ заедно с Димитър Цонев, който се мести от Би Ти Ви Екшън.

Новата рубрика вероятно ще се излъчва след новините в 17 ч. Така двамата ще влязат в конкуренция с "Часът на Милен Цветков" по Нова. Все още рубриката си няма име. Преди месец Цветанка Ризова си тръгна от Нова, въпреки че едва преди ден медията е прекратила договора си с нея. Причината за напускането е свалянето на "На четири очи". На водещата бе предложено да води съботен
сутрешен блок, но тя реши да напусне след 13 години работа в Нова.

Според мълвата в Би Ти Ви й предложили далеч по-добри условия. Ризова получила и чувствително увеличение на заплатата. Журналистката ще се разписва срещу 7000 лева месечно, а в Нова взимала едва 4 бона.

източник:Всеки ден

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !