НАЙ-НОВИ
Сандра Бълок дебютира в Instagram и...
Сандра Бълок направи неочаквано появяване в Instagram,...
Кои Playmate звезди още държат...
Българските участнички в конкурса „Playmate“ продължават...
Гарвани нападат софиянци
23.05.2012 17:15 | Видян 1453 пъти
Земетресението в София заприлича на сцена от филма на Алфред Хичкок "Птиците". Изнервени от силния трус, гарваните се събраха на ята и оцветиха и без това мрачното небе в страшен черен цвят.
Присъствието им вся ужас в сърцата на хората и повечето от тях видяха в това събитие лошо знамение, разбра "Всеки ден".
Още по-страшно е станало, когато група гарвани е започнала изненадваща атака върху нищо неподозиращи столичани, и то в центъра на София.
Нападението е станало в градинката на улица "Алабин" срещу хотел "Рила". Птиче насилие е било упражнено върху десетина души, като на пет-шест се наложило да потърсят и медицинска помощ.
Млада консултантка от магазин за дрехи е получила нараняване в главата от клюна на гарван, по същия начин с рани отзад в тила са възрастен столичанин и двама перничани, които са били нападнати от ято гарвани, докато излизали от автомобила си.
Възрастна жена, която отговаря за почистването на тоалетната в градинката, също е била атакувана, научи още "Всеки ден".
Тя обясни, че от години наблюдава гарваните и никога досега те не са проявявали подобна агресивност към хората.
Освен с агресия гарваните през целия ден са кръжали на ята, като дори някои от дърветата са почернели от накацали пернати.
Гарваните, които са известни с това, че са едни от най-умните птици, са били винаги свързвани с митологията на българина.
Обикновено заради черния им цвят и злобен нрав тяхното присъствие се свързва с лоши знаци за предстоящото бъдеще.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
