НАЙ-НОВИ
Как Gucci повлече Kering към дългова...
Френската луксозна група Kering, собственик на Gucci, се...
Не му дадох телефона си, когато ни...
Мелания Тръмп разказва откровено за първата си среща с...
Вихра: Иван ме остави без стотинка!
14.05.2012 11:45 | Видян 2956 пъти

Пренебрегнатата Вихра за пореден път се нахвърли върху бившия си Иван Христов и го обвини, че е стиснат скъперник, който само се интересувал от Ирина Сарачинова. Той не плащал никаква издръжка за дъщеря им Ава и тя била принудена да се бори сама с трудностите на живота.
Според клюката Вихра разказала за това на своята адвокатка, която приключи успешно бракоразводното дело между бившите съпрузи. След подялбата на имотите, младата и изоставена майка получи апартамент в София и вила на морето, но явно това не й е достатъчно. ''И въпреки всичко, и въпреки скъперничеството му, аз му позволих да вижда дъщеря ми всяка седмица.
Всичките му приказки, че ще ми даде апартамент в София и редовна издръжка, се оказаха пълна пародия и аз не съм видяма нищичко от него”, оплаквала се Вихра. Човек на Супер 19' пък последния месец засича Вихра да се забавлява с приятели в няколко от актуалните нощни клубове. “Явно търси нова сродна душа, все пак лято идва”, коментират в светските среди столични клюкари.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !