НАЙ-НОВИ
“Оста на живота“ с премиера на...
Български филм дебютира на една от най-престижните...
Соня отново покори Метрополитън Опера
Въпреки всички глупости, които нещастен местен критик и...
Принц Уилям и Кейт си имат ново куче
04.04.2012 12:30 | Видян 2651 пъти
Принц Уилям и Кейт си имат нов член на семейството – разкошно 3-месечно куче.
Двойката се е сдобила с мъжки кокер шпаньол в началото на декември, като той живее в наетата от тях ферма в Северен Уелс.
Уилям и Кейт са дали строги инструкции на служителите си да не разкриват публично името на новия им домашен любимец, тъй като това е "лично" нещо.
"Той е частно куче и те не искат името му да става публично, въпреки че двойката е щастлива да потвърди, че има ново куче", съобщи говорител от двореца "Сейнт Джеймс", домът на двойката в Лондон.
Новият им домашен любимец е на няколко месеца и е роден от куче, отглеждано от майката на Кейт - Карол Мидълтън, която обожава породата.
Черният кокер шпаньол е първото общо куче на кралската двойка и замества лабрадора на Уилям – Widgeon, който почина преди няколко години.
Източник: dailymail.co.uk
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
