НАЙ-НОВИ
Нокс Джоли-Пит с дръзка розова визия...
17-годишният Нокс Джоли-Пит дебютира с неочаквано смела...
Гущеров: Светлана иска издръжка като...
„Мечтая да се разведа със Светлана!“ — това призна с...
Веско: Вие на се ли потите?
25.11.2011 16:45 | Видян 3422 пъти
Веско Маринов изригна след концерта на "Планета" преди вечер. Изпълнителят на "Нашата полиция" бе недоволен от възгласите на феновете в залата по адрес на проблема му с потенето.
Докато пееше, рогоносецът, наскоро разделил се с жена си Цветанка, бе освиркан от агитка млади любители на чалгата. "Подмокри се, чичо! Скрий се", скандираха невъзпитаните хлапетии.
Веско Маринов стоически удържа на атаката, но след като се прибра зад кулисите, се разкрещя в истерия.
"Абе, вие не се ли потите? Аман от тия измислени запалянковци и журналистите, дето им пригласят!", оплака се певецът.
Той допълни, че му е писнало по вестниците все да се пише колко се бил изпотил, вместо как е пял на сцената. "Мъж, който не се поти, не е мъж!", успокои го колегата му Константин.
Хора от "Пайнер" обаче отбелязаха, че напоследък проблемът с обилното потоотделяне на Веско Маринов се е превърнал в истински кошмар.
Той се подмокрял непрекъснато заради стреса, който изживява покрай раздялата с жена си. Хормоните му се разбили от нерви и потта го залива на вълни, дори когато не е на сцената.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Веско Маринов в битка за имоти с жена си
Веско Маринов би шута на жена си ?
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

