НАЙ-НОВИ
Louis Vuitton отваря първия си хотел...
Луксозният бранд Louis Vuitton се готви да отвори първия...
Барелеф на Васил Левски вече е открит...
В италианския град Монца вече е открит барелеф на...
Лейди Би: Аз съм моден хамелеон!
07.11.2011 16:45 | Видян 2998 пъти
В напълно неразпознаваем имидж видяха пловдивчани тези дни скандалната певица Лейди Би. Тя беше специален гост на конкурса "Мис Пловдив Есен", където имаше ангажимент не само като изпълнител, но и като водеща.
Това далеч не е ново предизвикателство за гласовитата брюнетка, защото често получава такива предложения. Неотдавна тя стана част и от танцовото шоу TheBird Cage show, където с плеймейтката Златка Димитрова обраха овациите на публиката.
Изпълнителката събираше комплименти за новата си визия и на голямо парти в клуб "Найт флайт", където пя за голяма верига казина. Стилното й представяне е лично нейно решение. "Аз съм истински моден хамелеон! Днес мога да съм в много цветове, а утре да съм изключително стилна", призна Лейдито, която беше заложила на страстно червена рокля.
Броени дни остават до премиерата на най-новия клип на певицата, в който участва и младият рапър PHTA. Парчето се казва "R U Ready", като Лейди Би пее на английски, а рап речетатива е на български.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Лейди Би облиза захарен пенис за рождениия си ден
Лейди Би дефилира на модно ревю
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
