НАЙ-НОВИ
Приятели извън терена: Холанд хвали...
Въпреки че Норвегия отпадна от Световното първенство...
Ивана захапа колежките: Грамотността...
Фолк легендата Ивана предизвика бурни реакции с...
Берлускони: Баста, оставам!
07.11.2011 14:00 | Видян 1149 пъти
Десетки хиляди души протестираха в Рим по призив на основната опозиционна сила в страната - лявоцентристката Демократическа партия. Искането на митинга бе именно оставката на премиера.
„Берлускони трябва да си върви вкъщи“, заяви лаконично лидерът на Демократическата партия Пиерлуиджи Берсани.
Протестиращите са недоволни от думите от Берлускони на срещата на Г-20, че кризата в Италия „не е толкова тежка“.
От своя страна скандалният 75-годишен министър-председател заяви категорично, че няма каквото и да било намерение да подава оставка.
„Съжалявам, че трябва да разочаровам хората, които си спомнят с носталгия за Първата република, когато правителствата издържаха средно по 11 месеца“, заяви Берлускони.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Берлускони в черен списък за търговци на хора
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
