Царево спортува премина, но емоцията...

Царево спортува започна в петъчния ден с две интересни...

Капризите на Роби Уилямс: Какво...

Британската поп икона Роби Уилямс не само покорява...

Ловят мъже за секс в Африка

отпечатай новината

18.10.2011 09:30 | Видян 2688 пъти

Ловят мъже за секс в Африка

Банда разюздани жени върлува из Зимбабве и изнасилва поголовно мъже и младежи. Ненаситниците докарвали жертвите си до безпомощно състояние, след което ги заставяли да правят групов секс, гърми Newzimbabwe.com.

За 2 години нимфоманките са изнасилили десетки, а една от жертвите е полицай. Последният бил 25-годишен мъж. Младежът чакал на спирка, когато към него в бял микробус се приближили сексуалните разбойнички и му предложили да го закарат. След като се качил, моментално бил упоен. Когато се събудил, бил гол и в безпомощно състояние, а похитителките му го изнасилвали една след друга. След като потушили страстите си и взели от него 308 долара и мобилния му телефон, жените го захвърлили в безлюдно място.

Потресените служители на реда смятат, че нападенията имат ритуално-мистичен характер. В наказателния кодекс на Зимбабве под съдебна отговорност попадат само мъжете насилници. В конкретния случай, ако бъдат заловени, жените ще бъдат обвинени в хулиганство.

Междувременно стана ясно, че полицията е арестувала 3 жени по подозрение, че са участнички в бандата. При обиска на автомобила им са били открити 31 използвани презерватива. 2 от тях са на 24 години, 3-ата им съратничка е на 26 г., уточнява Newzimbabwe.com.

В по-сложните и заплетени случаи жените действали грубо, заплашвайки жертвата с пистолет, докато го изнасилвали. След акта обезчестеният мъж бивал ограбен и захвърлен в покрайнините на града. Според разследващите жените са „ловци на сперма“ с ритуална цел.

В тамошното общество е широко разпространено вярването, че спермата носи щастие и успех в бизнеса. Търсенето й от страна на суеверните хора е толкова голямо, че един пълен презерватив може да се продаде за 400 долара в ЮАР.

 

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !