Изложба за кариерата на Пол Маккартни...

Изложба, посветена на кариерата на легендарния музикант...

Йорданка Христова с вълнуваща новина:...

Легендата на българската естрада Йорданка Христова...

Българин задържан в Атина заради сладкиши с кокаин

отпечатай новината

31.08.2011 14:15 | Видян 2413 пъти

Българин задържан в Атина заради сладкиши с кокаин

Българин е задържан в Атина, след като е приготвил сладкиши, поръсени с кокаин вместо с пудра захар, съобщава гръцката телевизия „Скай”. Роднини на починал мъж са поръчали на погребалното бюро да достави традиционни гръцки сладкиши на погребението. Малко след като са опитали сладките, гостите са започнали да се държат странно и служителите на погребалното бюро са извикали полицията.

Пристигналите полицаи с изненада установили, че вместо с пудра захар сладкишите са били поръсени с кокаин. Полицията в Атина е установила, че един от работниците в сладкарския цех, български гражданин, е част от организирана престъпна група, занимаващата се с трафик и търговия с наркотици.

Българинът е измислил интересен начин да пласира дрогата. Той е добавял кокаин към сладкишите. Този път обаче кокаиновите сладкиши по погрешка са били изпратени на обикновена поръчка.

При последвалата операция атинската полиция е задържала още няколко членове на престъпната група и е иззела над 60 кг кокаин.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !