Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Ейми Уайнхаус била сгодена

отпечатай новината

03.08.2011 10:45 | Видян 3745 пъти

Ейми Уайнхаус била сгодена

По повод трагичната смърт на британската певица Ейми Уайнхаус, нейният приятел Рег Травис каза, че е загубил „голямата си любов“. Сега обаче е потвърдено, че той е поискал ръката на Ейми и годежа си пазели в тайна.

„Рег поиска ръката на Ейми и тя се съгласи. От всичко на света най-много Ейми искаше да бъде негова съпруга и да създаде семейство с него. Тя искаше да се освободи от всички демони, които с години я мъчеха“, разказва анонимен източник за „Сън“. Според писанията на най-различни медии двойката се е сгодила преди кончината на известната певица, а сватбата е била планирана за следващата година.

След смъртта на годеницата си Рег Травис е съкрушен и не се разделя от семейството и приятелите на Ейми. „Последните дни са ми истински ад. Преживяхме ужасна загуба и сега искаме да намерим спокойствие. Не мога да опиша мъката, която чувствам и искам да благодаря на всички хора, които отдадоха почит на Ейми, моята любов, една прекрасна и впечатляваща личност“, каза Травис.

Цялото семейство на Ейми има само похвални думи за Рег. А на погребението бащата на Ейми Мич Уайнхаус каза, че: „Ейми е открила истинската любов с Рег. Той й помогна да превъзмогне проблемите, а тя се радваше на бъдещето си с него. Никога не е била по-щастлива“.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !