Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Глория бясна на Гласът на България

отпечатай новината

22.07.2011 13:00 | Видян 13418 пъти | Гласували 1

Глория бясна на Гласът на България

Фолкпримата Глория е бясна на предаването Гласът на България по bTV, научи Супер 19'. Тя току-що открила, че хонорарът на нейната колежка Ивана, която в момента е жури в шоуто, е 10 хил.лв. на серия. Това докарало Глория до такава истерия, че започнала да крещи наред и да звъни да се жалва на приятели.

Защото самата тя взела едва 6000 лв., когато бе в журито на подобно риалити - Мюзик Айдъл през 2006-а! Възможна ли е такава несправедливост, вайкала се певицата на своите душеприказчици.
Много ми е обидно - проплакала тя на приятел по телефона – с какво заслужих това долно отношение, с какво?

Гло не се сърди заради парите, а заради сравнението, което по този начин са направили между двете певици, обясни неин другар.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !