НАЙ-НОВИ
Инфлуенсъри луднаха по острова на...
Инфлуенсъри се стичат към скандалния остров на Джефри...
На 43 г. умря собственикът на Only Fans
OnlyFans изгуби собственика си Леонид Радвински, който...
Гери Райчевска и Дорис Дилова избират Мис Секси модел
24.03.2011 14:00 | Видян 6929 пъти
Скандалната мис Силикон Гери Райчевска и плеймейтката Дорис Дилова ще дадат експертно мнение в журито на конкурса Мис Секси модел тази вечер в луксозния фолк бар Кепитъл.
За да впечатлят и да демонстрират убедително сексапила си 11-те претендентки за еротичната корона ще бъдат дегизирани в еротични костюми като полицайки и медицински сестри. Журито, начело с Ирен Онтева и звездата от Пълна лудница Гери Аролска, ще бъде повече от експертнво с вещите гласове на ценителите на дамската прелест Любо Ганев и Кирил Вълчев - Скалата.
Претендентките ще се разходят и по бански костюми, а за тържествения финал ще дефилират с официалните тоалети на Арт студио КАВ. Всички те ще си тръгнат и с лимитирани ВИП карти от собствениците на Кепитъл.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Гери Райчевска: До всяка жена трябва да има успял мъж
Дорис Дилова стана Miss Playmate 2010
Мис Силикон Гергана Райчевска:Бербатов не ми харесва, женствен е!
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
