НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
Прегръдки за благотворителност
14.12.2010 18:00 | Видян 2760 пъти
 
            Първата благотворителна акция, ще направят претендентките за титлата „Мис Бургас 2010”. По инициатива на 15 те миски, на 14 декември 2010 година от 14 до 17 часа , момичетата ще раздават прегръдки по трите части на ул. Александровска.
Събраните средства ще бъдат дарени в полза на създаването на кръжоци за интеграция на деца в неравностойно положение и деце със специални образователни потребности от гр. Средец.
Благотворителната акция ще завърши с Models night party в клуб Bizzare с начало 21 часа. По време на партито, посетителите на бургаският клуб ще имат възможност да се запознаят с претендентките за титлата „Мис Бургас 2010”
Финалът на модното събитие е на 15 декември 2010 година в Гранд хотел и СПА Приморец. Куверти за събитието се продават на рецепцията в хотел Приморец.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Андреа Пелегрини ще председателства журито на „Мис Бургас“2010
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					