НАЙ-НОВИ
Сара Джесика Паркър и кралица Камила:...
Сара Джесика Паркър демонстрира изискано поведение при...
Мбапе – най-младият, достигнал кота 400
Килиан Мбапе записа нов исторически връх. С двата си...
Деница представи “В грешка си”
29.11.2010 12:20 | Видян 5322 пъти | Гласували 3
Младата и талантлива певица зарадва фенове с новата си песен " В грешка си", като заедно с това представи и видеоклипа към парчето.Пищната промоцията се състоя миналата седмица в столичния клуб "Bedroom".
Специално за да уважат и подкрепят Деница бяха дошли мнoгo представители на родния шоубизнес: Илиян, Траяна, Джордан, Дамян и Кремена от Music Idol, Жорж от Star Academy, Даниела Арнауд, Мира Бъчварова, Калина от „Острова на изкушението”, Цветан Спасов, представители от ММА боевете, както нейни близки и приятели. Младата певица и този път се е доверила на екип от истински професионалисти.
Текстът на парчето е дело на Добромир Янков, музиката и аранжиментат са възложени на Калин Димитров, а самото видео е режисирано и заснето от фотографа Костадин Кръстев – Коко и коафьора Жоро Петков. Зад ефектната визия на певицата стоят Мира Бъчвароваб - стайлинг, коса – Жоро Петков; грим- Венцислва Койчева и Весела Христова.
Снимка: Костадин Кръстев - Коко
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

