НАЙ-НОВИ
Дара продължава за Евровизия във...
След дни на напрежение и обществен натиск Дара сподели,...
Цялата истина за Евровизия: ПРОФОН...
Хейтът към Дара е малоумен. Казвам го, въпреки че,...
Самолетна компания изгуби багажа на Ким Кардашян
14.06.2010 16:50 | Видян 3928 пъти
Ким Кардашян напусна летището в Лос Анджелис със сълзи. Реалити звездата се връщаше от Бахамите, където засне фотосесия с Джъстин Бийбър, когато летищните власти й казали, че багажът й липсва.
На страницата си в Twitter, американската знаменитост изрази разочарованието си: "Всичкото това пътуване със закъснения и промени в климата ме убиват. Мразя това чувство. Искам да си почина от самолети. След като изгубихме един час на пистата, стюардите ми казаха, че багажът ми липсва. Искам да плача. Писна ми."
Вечерта на 29-годишната звезда се развалила още повече, когато се прибрала вкъщи, но не могла да влезе, тъй като нямала ключ. "Когато си помислих, че денят ми не може да стане по-гаден, стана още по-зле. Не успях да си влезна вкъщи, нямах ключ", допълни Ким на официалната си страница.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
