$2 млн. за вход на парти и пак не са...

Парите невинаги могат да купят всичко. Това доказва...

Секси парти в НИМ, културно ни е:...

Странно и прекалено секси парти се състоя в...

V.O.XX новата група на Дичо!

отпечатай новината

25.05.2010 11:30 | Видян 7080 пъти

V.O.XX новата група на Дичо!

След като Дичо напуска Д2 по доста от соловите си парчета започва съвместна работа с един от китаристите на група P.I.F - Иван Велков.

Един ден при поредното аранжиране на песен двамата стигат до извода, че трябва да направят банда. Следват среща и разговор с Ицо, Марто и Наско (също членове на P.I.F) и така се ражда V.O.XX. Вече са готови част от песните за първият албум на групата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !