НАЙ-НОВИ
Бюлент разказва за Т. Богомилова като...
На 18 юни, сряда, от 21:00 ч. по БНТ 1 в портретната...
Мистериозна смърт преобръща съдбата...
Мексиканската поредица тръгва на 21 юни (събота) и ще...
Тайсън набил папарак
12.11.2009 09:00 | Видян 4252 пъти

Бившият шампион по бокс в тежка категория Майк Тайсън, беше задържан на летището в Лос Анджелис, съобщи dariknews.bg. Говорител на летищната полиция каза, че Тайсън ударил папарак, който паднал на земята и си ударил челото. Той бил откаран в болница.
Тайсън, и папаракът са заплашени от повдигането на обвинения за непристойно държание и побой на обществено място. При задържането Тайсън не е оказал съпротива и бил готов да сътрудничи на полицията.
Говорителката на Тайсън Тами Брук, каза че боксьорът, съпругата му и 10-месечното им дете били "нападнати" на летището от прекалено настоятелен папарак. Тайсън действал в състояние на самозащита, за да предпази детето си.
През 1992 г. Тайсън беше осъден за изнасилване и прекара три години в затвора. Той се опита да се върне на ринга, но накрая се оттегли от бокса през 2005 г. Сега Тайсън е на 43 години.
снимка: Guliver/ Getty Images


свързани новини
Майк Тайсън се ожени за трети път
Почина дъщеричката на Майк Тайсън
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !