Лъчо ме остави с SMS, вече не вярвам...

Кой би си помислил, че една от най-красивите жени в...

Робърт де Ниро направи рядка поява с...

Холивудската легенда Робърт де Ниро бе заснет на 28 юни...

Тила Текила: Никой не може да ме спре да се самоубия

отпечатай новината

07.10.2009 14:40 | Видян 3900 пъти | Гласували 2

Тила Текила: Никой не може да ме спре да се самоубия

Тила Текила предизвика огромна медийна сензация с публикациите си в профила си в „Туитър”.

Първото съобщение на риалити звездата се появи вчера сутринта: „Днес щеше да е денят, в който щях да сложа край на живота си, но мой приятел ме хвана и ме спря. Казах му, че му давам още две седмици. Никой не може да ме спре”.

Следващата публикация на профила й в „Туитър” гласи: „Не съм депресирана или нещастна! Животът ми е невероятен. Както съм казвала и преди, Господ говори с мен и ми каза, че съм му нужна там горе.”

Освен тези две съобщения, Тила публикува още няколко, посветени на живота и смъртта, като това например: „Говорете каквото си искате. Мен поне ме е грижа достатъчно, че да ви кажа, че имате още две седмици с мен. Така че, наслаждавайте им се, след като знаете, че скоро ще си отида”.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !