Сър Дейвид Бекъм получи звезда на...

Футболната легенда Дейвид Бекъм бе удостоен със звезда...

Мария Илиева шокира с имидж: ФОТО НА...

Мария Илиева шокира с имидж: ФОТО НА НОЩТА

Джъстин Трюдо заряза мача на Канада заради Кейти Пери

отпечатай новината

15.06.2026 18:25 | Видян 416 пъти

Джъстин Трюдо заряза мача на Канада заради Кейти Пери

Бившият канадски премиер Джъстин Трюдо предпочете да присъства на церемонията по откриването на Световното първенство в САЩ в компанията на новата си любима Кейти Пери, вместо да гледа първия мач на националния отбор на Канада.

Докато канадските национали започваха участието си на Мондиала, Трюдо бе сред официалните гости на пищната церемония по откриването. До него бе Кейти Пери, с която през последните седмици все по-често е засичан на публични места.

Появата на двамата заедно предизвика сериозен интерес сред медиите и феновете. Мнозина останаха изненадани, че бившият министър-председател е пропуснал дебютния двубой на родината си, за да прекара вечерта с поп звездата.

В социалните мрежи веднага заваляха коментари. Част от канадците смятат, че Трюдо е трябвало да подкрепи националния отбор от трибуните, докато други защитиха правото му да постави личния си живот на първо място, след като вече не заема държавен пост.

Независимо от реакциите, едно е сигурно – Джъстин Трюдо и Кейти Пери отново успяха да привлекат вниманието и да се превърнат в една от най-обсъжданите двойки на Световното първенство.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !