Край на голите рокли в Кан

Филмовият фестивал в Кан обяви нови правила за червения...

Анджелина Джоли отхвърли искането на...

Анджелина Джоли е отказала искането на бившия си съпруг...

Звездите на "Дяволът носи Прада 2" с по 12.5 млн. долара хонорар

отпечатай новината

09.05.2026 15:12 | Видян 328 пъти

Звездите на

Продължението на култовия филм „Дяволът носи Прада“ се превърна в една от най-обсъжданите продукции в Холивуд още преди премиерата си, а сега станаха ясни и огромните суми, които звездите ще получат за завръщането си.

Според информацията Мерил Стрийп е договорила впечатляващ хонорар от 12.5 милиона долара, за да влезе отново в ролята на безмилостната Миранда Прийстли. Актрисата дори настояла и колежките ѝ Ан Хатауей и Емили Блънт да получат същото заплащане.

Така и трите актриси ще приберат по 12.5 милиона долара предварително, като освен това имат договорени и бонуси от приходите на филма. Ако продукцията се превърне в касов хит, всяка от тях може да спечели още десетки милиони.

Разликата с първия филм от 2006 година е огромна. Тогава Мерил Стрийп е получила около 5 милиона долара, Ан Хатауей – близо 1 милион, а Емили Блънт – около половин милион.

Днес обаче трите са сред най-големите имена в Холивуд и студиото е готово да плати огромна цена за завръщането им в едно от най-обичаните кино заглавия на последните две десетилетия.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !