НАЙ-НОВИ
"Мафията" пак спаси кмета Терзиев от...
Управляващите пак отложиха вдигането в пъти на Такса...
Къртни Лав отново в съда заради Кърт Кобейн
11.09.2009 11:00 | Видян 6320 пъти
Къртни Лав (Courtney Love) е събрала онтово адвокатите си и е готова да изкара ангелите на поредната компания дръзнала да се обвърже по някакъв начин с образа на починалия й съпруг Кърт Кобейн.
Този път вдовицата на фронтмена на Nirvana е вдигнала мерника на гейм гиганта Activision, които включиха Кърт Кобейн в послендата игра от поредицата Guitar Hero, която едва излезе на пазара.
"Тази Guitar Hero гадост нарушава важен договор и ще предприемем съответните действия срещу нея" казва Къртни през Twitter акаунта си и добавя още " Ще съдим до дупка Activision".
При всички положения се очертава интересен дебат. Все пак Activision са най-големия разпространител на игри в света и със сигурност правният им отдел се е подготвил доста добре, за да имат смелостта да излязат срещу Лав и адвокатите й.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

