НАЙ-НОВИ
Кендъл Дженър отново в отбора на...
Супермоделът Кендъл Дженър и звездата от НБА Девин Букър...
ЦСКА: Честит рожден ден на Бербатов
Днес един от най-големите футболни таланти, които...
Кание Уест се извини с платено писмо в Wall Street Journal
30.01.2026 09:41 | Видян 56 пъти
Кание Уест публикува платено извинение в печатното издание на Wall Street Journal за неадекватното си поведение през последните години.
Рапърът се разграничи от антисемитските си изяви, довели до блокиране на профилите му в социалните мрежи и прекратяване на партньорството с adidas и бранда Yeezy.
Уест разкри, че през 2025 г. е преживял тежък маниакален епизод вследствие на биполярно разстройство, който е „съсипал живота му“. По думите му съпругата му Бианка Ченсори го е убедила да потърси помощ.
В писмото, озаглавено „До онези, които съм наранил“, той разказва и за травмите от автомобилна катастрофа през 2002 г., както и за погрешни диагнози в миналото.
Кание Уест заяви, че не е нацист и не е антисемит, подчертавайки, че поема отговорност за действията си и е готов на лечение и реална промяна в живота си.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
