2026: Как Конят стартира със...

Китайската Нова година ще ни разтърси - започва с пълно...

Кейт Хъдсън организира бляскаво...

Кейт Хъдсън посреща 2026 година с впечатляващо звездно...

Пинк в болница в навечерието на Нова година!

отпечатай новината

02.01.2026 16:21 | Видян 130 пъти

Пинк в болница в навечерието на Нова година!

Пинк започва 2026 година на неочаквано място – в болница.

Певицата сподели селфи от болничното легло в сряда вечер, разкривайки, че в първите дни на новата година ѝ предстои операция за поставяне на два нови диска във врата.

С типичното си чувство за хумор Пинк уточни, че престоят ѝ в болница няма нищо общо с естетични процедури. „Може и да не е лъскав лифтинг“, написа тя, „но си слагам два нови, блестящи диска във врата.“ Певицата допълни, че операцията ще ѝ донесе нов белег и още по-голяма признателност към собственото ѝ тяло, като се пошегува: „Рокендролът е контактен спорт.“

Докато Пинк посрещна Нова година сама в болнична стая, семейството ѝ било навън и карало сноуборд.

„Искам да пожелая на всички щастлива Нова година“, написа тя, обяснявайки, че оставя зад гърба си тежката 2025-а и избира да продължи напред по-силна. Певицата определи изминалата година като „истинско изпитание“ – от опустошителни моменти до леко дразнещи ситуации, но въпреки всичко изпълнена с красота.

Пинк размишлява и върху времето, прекарано с децата си, подкрепата за мечтите им и приемането на „красивия хаос“ на живота – от смеха и танците до сълзите и извиненията.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !