НАЙ-НОВИ
Амал и Джордж Клуни с бляскава вечер...
Джордж и Амал Клуни внесоха духа на стария Холивуд в...
Ким Кардашиян разказва историята на...
Fox Nation придоби правата за САЩ върху документалната...
Кейт Мос пияна в Париж
02.10.2025 12:38 | Видян 493 пъти

По време на Парижката седмица на модата Кейт Мос отново попадна под светлината на прожекторите, но този път по неприятен повод. Папараци уловиха 50-годишния супермодел изтощена и подпийнала, подпираща се на приятел, който я ескортира бързо към хотела ѝ, за да избегнат камерите.
Снимките предизвикаха вълна от коментари и спекулации – връща ли се Мос към демоните от миналото? Докато някои смятат, че става дума просто за дълга нощ навън, други припомнят скандалите ѝ с наркотици и алкохол, включително шокиращите кадри от 2005 г., които костваха на звездата рекламни договори с „Chanel“, „Burberry“ и „H&M“.
В по-късни интервюта Мос призна, че дълги години е водила битка със зависимости, редувайки периоди на въздържание и рецидиви. Новите кадри от Париж само засилват опасенията, че иконичният модел може отново да се връща към старите си навици.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !