НАЙ-НОВИ
Пушката на Лечева гръмна Жоро Илиев,...
Покрай предстоящото на 7 ноември произнасяне в съда по...
Съвети на КЗП за предстоящия „Черен...
Във връзка с наближаването на „Черен петък“ КЗП ви...
Ким Кардашиян с впит гащеризон във Венеция: Да или не?
29.08.2025 10:23 | Видян 610 пъти
Ким Кардашиян блесна на фестивала във Венеция, където получи наградата DVF Leadership Award.
Звездата от The Kardashians бе сред отличените на 16-ото издание на наградите „Diane von Furstenberg“, проведено на 28 август в рамките на Венецианския филмов фестивал. Призът се връчва на жени с активна обществена дейност и принос в области като равенство между половете, борбата с насилието над жени, изменението на климата, миграцията и други каузи.
Кардашиян, на 44 години, се появи на наградите DVF в сив драпиращ гащеризон на Maison Margiela с прикрепена наметка. Ефектният тоалет отново превърна появата ѝ във висша мода – а наблюдателите вече се питат с какво ще изненада на самите премиери във Венеция, след като вдигна летвата толкова високо.
В последните дни Кардашиян бе забелязана в Италия в компанията на 12-годишната си дъщеря Норт Уест, която я придружи и на звездните събития около фестивала.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

