Младите и ИИ: Обучения за студентите...

Две обучения, посветени на темата  „Изкуственият...

Париж посреща Жорж Папазов със...

Българският културен институт представя изложба с 22...

НиЛо се съблече само по боди пред Съдебната палата

отпечатай новината

20.08.2025 20:03 | Видян 1062 пъти

НиЛо се съблече само по боди пред Съдебната палата

Николета Лозанова отново успя да вдигне шум в София – този път с дръзка фотосесия пред Съдебната палата. Плеймейтката се появи в центъра на града само по черно боди, с къдрава коса в стил Flashdance и цигара в ръка.

Кадрите, публикувани в социалните мрежи, предизвикаха полемика. Част от последователите й определиха визията като „урбън олдскул“ – препратка към 80-тарската естетика, която напоследък се завръща в модата. Други обаче я упрекнаха за неподходящото място – символ на държавността и правосъдието.

Фотосесията вече се обсъжда като поредния хитър ход на Ни Ло да поддържа имиджа си на най-коментираната българска инфлуенсърка – независимо дали под светлините на прожекторите или под погледа на възмутените минувачи.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !