Братовчедът на Гришо: Александър...

След титлата на Иван Иванов от „Уимбълдън“ при юношите,...

Селена Гомес и Бени Бланко се женят...

Селена Гомес и музикалният продуцент Бени Бланко ще си...

Фолк певицата Анастасия става адвокат и влиза в политиката под името Нори Белиф

отпечатай новината

25.07.2025 15:47 | Видян 232 пъти

Фолк певицата Анастасия става адвокат и влиза в политиката под името Нори Белиф

Попфолк изпълнителката Анастасия изненада своите почитатели с неочакван завой в кариерата си. Блондинката обяви, че официално е завършила право и оттук нататък ще се представя с ново име – Нори Белиф.

„Бих влязла в политиката“, категорична е самата Анастасия, която вече не иска да бъде разпознавана само като певица, а и като обществена фигура с кауза.

Първите ѝ стъпки в новото амплоа също не закъсняха. Нори Белиф вече е внесла законопроект, насочен към по-строга защита на животните – тема, по която тя отдавна е активна в социалните мрежи.

Певицата-юрист сподели с гордост, че е решена да използва публичния си образ, за да въвежда реална промяна. „Не съм просто глас зад микрофона – искам да съм гласът на тези, които не могат да се защитят сами“, коментира Белиф.

Новото ѝ име символизира нова енергия и нов път, но дали музиката остава в миналото, предстои да разберем.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !