НАЙ-НОВИ
Цеца развя българското знаме в Ниш...
Цеца развя българското знаме в Ниш. Многобройни...
Колко струват пластичните операции на...
Лорън Санчес, годеницата на Джеф Безос, често е обект на...
Национални модни награди в Испания
26.08.2009 12:10 | Видян 2171 пъти

Центърът по дизайн в Мадрид ще бъде домакин на предстоящите на 22 и 25 септември Национални модни награди, предаде Еуропа Прес.
Организацията съобщи, че на награждаването ще присъстват 40 нови дизайнери. Конкурсът ще приключи с дефиле на моделите на Елио Берхан, председател на журито и спонсор на събитието. Този "Фешън маратон", организиран от Асоциацията на новите и млади дизайнери предвижда серия от професионални конференции, които са от решаващо значение за по-нататъшното развитие на предприемачите в сферата на финансиране, маркетинг и връзки с медиите.
Всеки участник ще представи своята гледна точка, за да покаже и продаде моделите си. Участниците, отговарящи на единственото изискване да се занимават с този бизнес не по-малко от 5г,. са избрани между 156 кандидати. Техните модели предлагат цялостен поглед върху испанската мода в момента, предпочитаните стилове и тенденции.
Финалите на конкурса ще се състоят на 24 септември и победителят ще получи като награда правото да продава моделите си в магазините In Extenso, инициатива, позволяваща на дизайнерите да навлязат в промишления процес на модата.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !