НАЙ-НОВИ
40% от "турската" фирма на Терзиев са...
40% от консорциума на "турската" фирма, на която кметът...
Перо "Забравихме ли нещо" в бюджета...
В официалния бюджет, представен от кмета Терзиев и лично...
Не Мартен, а мениджърът на Гришо отряза Камелия преди месец: Крум Савов
20.09.2024 09:45 | Видян 1371 пъти
 
            Крум Савов излезе с изявление в социалните мрежи, с което хвърля съвсем нова светлина върху случилото се в „Арена 8888“.
Според него не диджей Мартен, а мениджърът на Гришо е в основата на случая.
Ето какво пише Савов:
„Никакъв Marten Roberto не е отказал на Новак Джокович „Луда по тебе „! За тези, които не са гледали вчерашния Крум Савов Live повтарям,кой и защо е в основата на целия конфуз: още преди месец е имало идея, организация и подготовка Kamelia да изпее в залата на живо, заедно с Ноле песента, която всъщност не е нито нейна, нито на Лепа Брена, а гръцка…в крайна сметка категоричната забрана за поздрава е дошла от личния гуру, агент и мениджър на Григор – Георги Стоименов с думите,цитирам: „Too much!“
Това е.
P.S. По молба на зрители: 13-годишното момче, което заби победната точка срещу Новак, се казва Дамян Аврамовски и вчера беше гост в студиото на Крум Савов LIVE…за повече подробности си пуснете предаването.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					