НАЙ-НОВИ
Лена остави Киро сам и реве пред СОС
Лена Бориславова, която въпреки многократното си...
Майка посвещава живота си на...
Премиерната турска поредица тръгва на 27 юни (петък) и...
Синоптичката Лора Георгиева чака бебе от известен милионер
11.12.2023 09:28 | Видян 1446 пъти

Синоптичката Лора Георгиева живее под един покрив с милионера Лазгин Маджид. Той е син на собственика на фирма „Самекс”, оперираща известна верига ресторанти за бързо хранене у нас. Според запознати връзката им е започнала преди около година, но бързо е станала сериозна.
Из коридорите на Нова тв се шушука, че хубавицата може и да е бременна. Напоследък често ѝ ставало лошо, няколко пъти се налагало да отсъства от работа, забелязвали се и първите зачатъци на подозрително коремче.
Дали Лора наистина е бременна, ще се разбере скоро. Тя е доста слаба, така че ако носи бебе в утробата си, до броени седмици ще си проличи. Чаровната брюнетка има 10-годишна дъщеря от предишна връзка, но винаги е искала още едно дете. Богаташът Лазгин гони 40-те и вече сериозно напира за наследник. Той е от сирийски произход - в неговата фамилия съществува неписано правило жените да раждат много деца. Брат му Ариф има един син и три щерки от съпругата си Жасмина – бивша асистентка в предаването „Сделка или не“. Хубавата блондинка забременява през година-две, така че Лазгин досега изоставаше от родствениците си. Време му е обаче да навакса, категорични са хора от обкръжението му, пише "Уикенд".
Лазгин Маджид
Маджид имаше 7-годишна връзка с бившата на Благо Джизъса – Христина. Богаташът и гимнастичката ту се събираха, ту се разделяха, но последната им разлъка се оказа окончателна. Не е известно дали тя има нов човек до себе си. Дългокраката красавица така и не случи на подходящ мъж и в момента работи като масажистка. За това я издаде най-добрата ѝ приятелка – фолк певицата Алисия, която я похвали и препоръча услугите ѝ на последователите си в социалната мрежа.
Синоптичката Лора излиза само със заможни господа и настоящата ѝ връзка не прави изключение. Тя има два провалени брака зад гърба си, но е готова отново да надене халка на безименния си пръст. Миналата година Георгиева излизаше с бизнесмена Паскал Дойчев - строителен предприемач и собственик на най-голямата верига фитнеси в страната, „Пулс”. Романтичните им отношения обаче не просъществуваха дълго. Скоро след раздялата им тя се залюби с Лазгин.
Дъщерята на Лора е на 10 години и се казва Мишел. Момичето е плод на любовта ѝ с покойния Борислав Манджуков – варненският милионер, разстрелян на столичния булевард „България” през 2014 г. Тoй е убит c двa куршумa прeд oбщия им дoм c Лoрa, която тогава остава сама с бебе на ръце. Хора от обкръжението на синоптичката твърдят, че тя била в шок след смъртта на първия си съпруг. Красавицата се върнала в родния си град Казанлък и чак след 3 години се осмелила да захвърли траура. Когато се съвзела, тя срещнала втория си съпруг Деян Дачев – отново състоятелен бизнесмен, притежател на няколко дискотеки и строителен бизнес в Бургас. За известен период Лора се представяше с неговата фамилия. Уж всичко между тях вървеше гладко, но преди 2 лета стана ясно, че тихомълком са се развели.

коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !