НАЙ-НОВИ
Премиера и ретираж за новата книга на...
Идната събота, 17-и май, е датата на премиерата на...
Белучи в мъжки костюм на награди
Моника Белучи пристигна в мъжки костюм на наградите...
Мина време, вече мога да кажа цялата истина: Оряшкова след "Игрите"
24.11.2023 09:37 | Видян 948 пъти

Мария Оряшкова, която е и десеткратна европейска и шесткратна световна шампионка по самбо, призна цялата истина за участието си в риалити шоуто.
"Храна допълнително не получваме, нито спим по хотели, както се говори и коментира, когато сме на територията, която са нарекли Дивата река", заяви наскоро спортистката.
Мария Оряшкова допълва, че подготовката, която я е вкарала в риалити шоуто, е тази, която си прави и като професионален спорист. А специални тренировки не е провеждала.
Шампионката ни се превърна бързо в една от любимките на зрителите, тъй като не влизаше в никакви коалиции до последно. "В един момент трябва да вземеш страна, защото излизаш безхарактерен, но това с коалициите особено не е моето и го избягвам", сподели Оряшкова пред Гала в "На кафе".


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !