НАЙ-НОВИ
Коледен фестивал Царево 2025 продължи...
Вчера в НЧ „Георги Кондолов–1914“ малките ни таланти се...
CodeFashion отбеляза 10 години с...
Партито се превърна в най-голямото и значимо светско...
Сузанита вече е блондинка
25.05.2023 09:56 | Видян 817 пъти
След раздялата с бащата на детето си Марк Славов, Сузанита сякаш се старае да се превърне в изцяло нов човек, поне визуално. От няколко часа насам, например, тя е вече в отбора на блондинките.
Актуалният цвят на косата показа самата изпълнителка на стори в профила си в социалните мрежи, където по традиция споделя с феновете си почти всичко случващо се.
Освен с цвета на косата обаче, Сузанита изненада мнозина и с нещо друго - тя замени микрофона с... дистанционно. И запя с него! Или участията много й липсват, или е подготвила нещо изненадващо, с което тепърва ще провокира реакциите.
"Другият път пробвай с дезодоранта", посъветва я неин последовател. Сузанита явно е решила да рестартира не само живота, но и кариерата си, но докъде ще стигне, само времето ще покаже.

svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
