Колко кафета са макс на ден и кои...

Колко кафета са макс на ден и кои други напитки и храни...

Как да помпаме харизмата и да...

В сезона на „пролетната умора” решихме да ви поднесем...

Глория призна за сватбата

отпечатай новината

19.05.2023 11:57 | Видян 2205 пъти

Глория призна за сватбата

Новината, че Глория се омъжва, обиколи мрежата буквално за часове, а повод за писанията станаха актуални снимки на примата на родния попфолк, на които е облечена в елегантна бяла рокля. 

Въпреки че под един от кадрите фолкдивата предвидливо е написала кратък коментар: "Работа", много от феновете й все пак се усъмниха дали тя не готви някоя голяма изненада успоредно с това, за която не споделя от суеверие. Ето и отговорът на Глория:

"Не, няма да се омъжвам! Не се ли уморихте от съчинения по картинка? Други теми няма ли в тази държава, освен личния ми живот???", написа звездата в профила си в социалните мрежи, за да сложи точка на спекулациите.

"Глория е красива жена с принципи, аз лично и се възхищавам", "Браво, адмирация за изказването ви! Ние, българите, сме свикнали да гледаме другите, а не себе си и да се клюкарства, и създаваме на интриги. Живейте си живота, какво ви повелява сърцето и душата", гласят само малка част от коментарите под публикацията на певицата.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !