Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Анита на Рачков не прилича на себе си

отпечатай новината

16.02.2023 12:27 | Видян 1928 пъти

Анита на Рачков не прилича на себе си

Гаджето на Рачков - плеймейтката Анита Димитрова, която е с цели 27 години по-млада от популярния тв водещ, пусна снимка в профила си, на която направо не прилича на себе си.

На кадъра, който шокира последователите й, тунингованата блондинка май бая е прекалила с макиажа и се е състарила с доста годинки. Блондинката е свикнала да получава комплименти за фотосите, които качва в социалните мрежи, само че този път май ефекта ще е обратен, като изключим близките й фейсбук познати, които дежурно я затрупват с ласкави изречения.

Наскоро Анита сподели, че е претенциозна и доста уверена в себе си жена, което е достатъчно видно не само от този, но и от всички други кадри в профила й.

В края на миналата година пък, блондинката сподели и сертификат, който е получила след завършен почти 3-месечен курс по "Управление и лидерство" в София. За какво точно обаче прави намек с това Димитрова, много скоро ще стане ясно, защото засега тя не работи нищо.

Е, както се казва, достатъчно й е да бъде "гаджето на Рачков", чийто месечни доходи са достатъчно добри, но вероятно амбициозната девойка иска някъде да се докаже, за да остойности и без това завидното си самочувствие.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !