Бритни изтри Инстаграма си след...

Бритни Спиърс е изтрила профила си в Instagram, след...

Келси Грамър стана баща за осми път...

Келси Грамър стана баща за осми път на 70 години, след...

Азис със спиращо дъха признание на дълго пазена тайна

отпечатай новината

13.12.2022 12:08 | Видян 3825 пъти

Азис със спиращо дъха признание на дълго пазена тайна

Тази неделя (18 декември) от 12:30 ч. по bTV в предколедното издание на „Търси се…“ ще гостува една от най-големите, обичани и обсъждани звезди на българската сцена – Васил Троянов Боянов – Азис.

За първи път в телевизионен ефир певецът ще разкрие голяма част от най-личния си свят. Единствено в „Търси се“ той ще признае и тайна, която ревностно е крил през всички тези години: „Никога не съм го казвал и това е мястото, на което за първи път го признавам. Но на мен това ми помага да съм толкова успешен в това, което правя“.

Водещите Нели и Меги ще срещнат своя специален гост с Ивайла Бакалова и нейния любим мъж Веселин Денков, които са сред най-близкото приятелско обкръжение на музиканта. „Азис за мен е дом, уют, разбиране“, ще признае носителката на „Мис България“ за 2001 г. Тя ще разкрие за една невероятна способност на Азис – да вижда бъдещото и да предсказва какво ще се случи. В отговор Азис ще разкрие дори, че прави диагностики за болести на напълно непознати хора, а също така е предрекъл и точната възраст на собствената си смърт. С голяма обич той ще пророкува на водещите Нели и Меги за предстояща голяма професионална награда.

От музикалната сцена с много откровено интервю ще го развълнува скъпата му приятелка Галена. Тя ще признае, че: „Азис понякога изглежда надут, но Васко е истински добър човек“. Често я критикува, но и тя не му спестява истината. Дори наскоро са имали каране, но Галена споделя, че той винаги умее да казва „Прости!“ и „Извинявай!“.

Най-емоционалната среща ще бъде с майката на Азис –Гергина. През сълзи тя ще разкаже за тежкия избор дали да роди Васко, тъй като когато е разбрала, че е бременна с него, е била в затвора. Много емоционално Малина ще сподели за годините на раздяла между тях, когато тя е работила в чужбина, а той е бил тук сам. За трудния живот в бедност ще си спомни и музикантът с думите: „Когато я видя, си спомням колко бедни бяхме ние. Умът, който е наследство от нея, е най-важното, което имам. Не е гласът!“.

За първи път в ефир изпълнителят ще разкрие и как е загубил баща си вследствие на COVID-19 и какво най-много му липсва от него.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !