Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Роксана залюби бандит

отпечатай новината

28.11.2022 12:01 | Видян 1419 пъти

Роксана залюби бандит

Преди около месец фолкпевицата Роксана призна в тв интервю, че се развежда с по-младия си мъж. Към днешна дата събитията в личния й живот са не по-малко пъстри, защото тя вече му е намерила заместник.

От публикации в социалните мрежи става ясно, че певицата е залюбила немски бандит и това се е случило още преди да получи официален развод от мъжа си Александър. 


undefined

Изпълнителката има афера с главатар на фракция от известната в Германия рокерска групировка "Ангелите на Ада" (Hells Angels), които, макар и да се представят просто като фенове на мощните мотори, имат печалната слава на едни от най-злите бандити в Европа.

Досиетата на някои членове на бандата са пълни с обвинения в сводничество, трафик, рекет, убийства, обири и т.н., гласи тиражираната информация. Скорошни папарашки снимки пък показват как 37-годишната Роксана пазарува в голям хипермаркет под зоркия поглед на трима здрави охранители, които носят отличителни белези на "Ангелите".

На въпрос на Елза Парини в лайф в Тик-Ток фолкпевицата направи опит да отрече информацията, че е в близки отношения с мъж от криминалния контингент в Германия, но снимките показват съвсем друго.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !