Порязов влиза в Черешката на тортата...

Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...

Шефката на НДК Андрияна Татарова на...

Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...

Мария Бакалова се прибра отново в София

отпечатай новината

18.11.2022 00:12 | Видян 1009 пъти

Мария Бакалова се прибра отново в София

Актрисата Мария Бакалова отново е в София. Тя пусна видео в Инстаграм и показа, че закусва по тъмно в хотел с красива гледка близо до парламента. В постовете си звездата не уточни защо е в България. До няколко седмици обаче ѝ предстоят снимки за филм в Гърция и преди началото им вероятно е решила да се види с близки и приятели в родината си.

 

Бакалова ще играе в екшън трилъра Мръсни ангели. В лентата влиза под прикритие в лекарски екип, а всъщност е военен служител, изпратена да спасява отвлечени тийнейджъри в Афганистан. Ролята изисква специална подготовка, затова актрисата ще се отдаде на силови тренировки в Ню Бояна в София. Снимачният процес ще започне през декември и ще е на две локации, в Мароко и в Солун в новото Ню Бояна Студио. Това е поредният ангажимент в календара на българската звезда. Последните продукции с нейно участие са комедийният хорър Убийствени тела и Балонът, излъчван по стрийминг платформата Нетфликс.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !