НАЙ-НОВИ
Поглед отвътре към френската държавна...
Поглед отвътре към френската държавна вечеря, проведена...
“Дюн 3” на Дени Вилньов получи...
Следващият филм на Дени Вилньов от поредицата „Дюн“...
Сложиха Джена до кандидат-депутати
27.09.2022 13:52 | Видян 1345 пъти

Плакат на певицата Джена се появи изненадващо до афишите на кандидати за народни представители на ГЕРБ, ДБ, БСП и ИТН. А народът ликува и иска певицата в следващия кабинет.
"Изборът не е богат. Джена ще е", заканиха се български граждани. Но влиза ли в политиката Джена и защо нейното лице се нареди до афиши на водещи политически фигури?!
Рекламен плакат за предстоящо участие на Джена бе залепен до афиши на кандидати за народни представители. Някой по-наблюдателен веднага е щракнал видяното и снимката вече няколко дни обикаля социалните мрежи и трупа последователи.
Наш репортер потърси Джена за коментар. "Нямам амбиции да влизам в политиката. Всеки трябва да прави това, което може най-добре. В моя случай това е музиката - не мога да живея без да пея. Интересувам се и следя какво се случва в страната и по света. На 2 октомври ще гласувам за по-добро бъдеще на страната ни и апелирам всички да отидат до урните и да дадат вота си", заяви изпълнителката на летния хит "Пияни нощи".


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !