Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Райна с фобия от скакалци

отпечатай новината

29.06.2009 13:40 | Видян 20513 пъти | Гласували 3

Райна с фобия от скакалци

Попфолк дивата Райна си призна, че има фобия от насекоми. Благодарение на инсектите възлюбената на Коцето се издънила на участие във Враца. Докато пяла край басейн един скакалец решил да “поразгледа” микрофона й.

"Имам фобия от насекоми и като видях животинката, направо хвърлих микрофона в басейна. Наложи се да ползвам този на диджея, за да завърша участието си. Естествено след това си купих нов микрофон.", признава с усмивка певицата.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !