НАЙ-НОВИ
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...
Райна с фобия от скакалци
29.06.2009 13:40 | Видян 20520 пъти | Гласували 3
Попфолк дивата Райна си призна, че има фобия от насекоми. Благодарение на инсектите възлюбената на Коцето се издънила на участие във Враца. Докато пяла край басейн един скакалец решил да “поразгледа” микрофона й.
"Имам фобия от насекоми и като видях животинката, направо хвърлих микрофона в басейна. Наложи се да ползвам този на диджея, за да завърша участието си. Естествено след това си купих нов микрофон.", признава с усмивка певицата.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
