НАЙ-НОВИ
Имотната империя на Доли Партън: от...
Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...
Селин Дион се завърна публично и...
Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...
Жаси от "Сделка или не" подкара скъпа кола
17.08.2022 10:22 | Видян 1464 пъти
Бившата асистентка от „Сделка или не“ Жасмина показа луксозен джип.
Красавицата се похвали с луксозното возило в социалната мрежа, като позира пред него с двете си кучета, порода алабай. Возилото е най-скъпото изпълнение и от него в света има само няколко бройки.
Луксозният джип е на стойност около половин милион. Прави впечатление и регистрационният номер на колата, който съдържа 6 цифри, той също се получава, след като за него заявителят се е бръкнал със сериозна сума.
Жаси имаше късмет да се омъжи за богатия сириец Ариф. Той е син на Зеки Маджид. собственикът на фирмата, която държи правата за KFC, веригата в предлагането и приготвянето на риба "Nordsee" и Dunkin' Donuts. Жаси и Ариф се сдобиха с първа рожба през 2014 г. а за следващите две години, тя роди още две деца.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
