НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Трябваше да изгоня Виктория: Ергенът
16.05.2022 19:10 | Видян 1502 пъти
В тв риалити рускинята заля с чаша вода основната си врагиня Александра и не само, че не се разкая, но и заяви, че българката трябва да си тръгне незабавно. Продуцентите я оставиха в шоуто, за да продължи да прави скандали до края на шоуто тази седмица, но с решението си вбесиха зрителите. Виктор пък се извини за решението си да остави Капитонова.
"Гледайки отстрани, имайки пълната информация виждам каква огромна грешка съм допуснал. Сгреших! Сгреших като се примирих, че не проучих повече детайли за случилото се и това доведе до сериозни последствия. Разкайвам се за случилото“, каза Виктор.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
