НАЙ-НОВИ
Драма със Зл. Орфей: Несебър хем...
Всяко лято България тръпнеше около поредната драма със...
Цвети Пиронкова блести на почивка в...
Красивата усмивка на родния тенис отново ни напомни за...
Адел внесе холивудски блясък на наградите Брит в рокля на Армани
09.02.2022 12:26 | Видян 714 пъти

Като кралица на va-va-voom тоалетите, Адел беше перлата в короната на тазгодишните награди "Брит".
Облечена в поръчкова рокля на Армани, в съответствие с естетиката на старата холивудска бляскава звезда, която тя и стилистът ѝ Джейми Мизрахи усъвършенстват, певицата изглеждаше като световна суперзвезда, която се завръща, за да отпразнува колко далеч е стигнала на родна земя.
Изминаха шест години, откакто Адел мина по червения килим на наградите "Brits" с блестяща рокля на Valentino. Много се говори за начина ѝ на живот в Лос Анджелис, което се вижда от сияйната ѝ кожа и тонизираното тяло, но лъскавата ѝ карамелена прическа, безупречната очна линия и заразителната ѝ усмивка остават същите.
Armani, марката, която е синоним на класическо вечерно облекло и трайната романтика на филмовия свят, беше идеалният избор за нейното завръщане у дома.
Адел грабна три награди, в това число силно желания приз за най-добър албум на годината.Тя бе отличена за четвъртия си студиен албум 30. Освен това тя спечели наградите за песен на годината с хита Easy on Me и за изпълнител на годината.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !